Adalete Burdur'dan Destek!

Okunma: 3197
Burdur 10 Temmuz 2017 14:12
Videoyu Aç Adalete Burdur'dan Destek!
A
a

Adalete Burdur'dan Destek!

Kemal Kılıçdaroğlu'nun 25 gün önce Ankara'dan başlattığı "Adalet Yürüyüşü" İstanbul Maltepe Meydanında sona erdi. Yaklaşık 2.5 Milyon insanın katılımıyla gerçekleşen Adalet Mitingine tüm Türkiye'den geniş katılım sağlandı.


Yürüyüşün gerçekleştiği süreçte ise zaman zaman Burdur ve ilçelerinin katılımı gerçekleşmiş ve İl ve İlçelerden otobüsler kaldırılmıştı. 432 km süren yürüyüşün ardından CHP Burdur, Adalet Mitingine yoğun katılım sağladı. CHP Burdur İl Başkanı Barış Ayten, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Ferit Çelikbaş, ilçe ve belde yöneticileri ile çok sayıda vatandaş İstanbul’daki Maltepe mitingine gitti.

Ercengiz'den Meydanda Canlı Röportaj!

Adalet Mitingi başladığında Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Halk TV 'ye röportaj verdi. Yürüyüşün nasıl başladığı ve neden yapıldığını anlatan Ercengiz, Adalet'in önemini vurguladı. Röportaj Halk  TV'de canlı yayınlandı.25 gün süren 432 kilometrelik Adelet Yürüyüşü sırasında Ercengiz bir çok kez Kemal Kılıçdaroğlu ile yan yana yürümüştü.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 542 Oy (%43)

  • Daha İyi Olabilir : 377 Oy (%30)

  • Beğenmedim : 356 Oy (%28)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat