Ağlasun Meslek Yüksekokulu Yeni Öğrencilerini Bekliyor

Okunma: 3059
Ağlasun 7 Temmuz 2017 16:13
Videoyu Aç Ağlasun Meslek Yüksekokulu Yeni Öğrencilerini Bekliyor
A
a

Ağlasun Meslek Yüksekokulu kurulduğu 2002 yılından bugüne ülkenin kalkınmasında önemli bir faktör olan, sektörlerin ihtiyaç duyduğu kalifiye eleman yetiştirmeye devam etmektedir.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesine bağlı Ağlasun Meslek Yüksekokulu kurulduğu 2002 yılından bugüne ülkenin kalkınmasında önemli bir faktör olan, sektörlerin ihtiyaç duyduğu kalifiye eleman yetiştirmeye devam etmektedir. Gururla söyleyebiliriz ki, ülkemizin her bölgesinde çeşitli sektörlerde meslek sahibi olmuş ülke ekonomisine artı değer katan çok sayıda mezunumuz bulunmaktadır.

Okulumuz güçlü kadrosunun yanında, sektöründe deneyimli kişilerden de destek alarak öğrencilerimize hem teorik hem de pratik olarak mesleğine yönelik öğretim vermekte, yanı sıra öğrencilerimizin aktif rol aldığı sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler ile öğrencilerimizin bireysel gelişimine katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

Hızla gelişen ve büyüyen Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinin bir birimi olarak Ağlasun Meslek Yüksekokulu 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında mevcut programlarımız Bilgisayar Programcılığı Programı, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı, Bankacılık ve Sigortacılık Programı, Kültürel Miras ve Turizm Programının yanında ilk defa bu yıl öğrenci alacak Bilgi Güvenliği Teknolojisi Programı, Maliye Programı ve Posta Hizmetleri Programı ile toplam 7 program ve 605 kontenjan ile yeni dönemde büyüyerek Eğitim-Öğretime devam edecektir.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 539 Oy (%43)

  • Daha İyi Olabilir : 376 Oy (%30)

  • Beğenmedim : 352 Oy (%28)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat