Barbaros ve Atilla Mahalleleri de Asfaltla Buluşuyor

Okunma: 2392
Bucak 16 Ağustos 2017 18:24
Videoyu Aç Barbaros ve Atilla Mahalleleri de Asfaltla Buluşuyor
A
a

Belediye Başkan Yardımcısı Feruh Kanık, Barbaros Mahallesi Kırançay Caddesinde 3,5 km, Atilla Mahallesi Karanlı Dere Caddesinde ise 1,7 km’lik asfalt çalışmasının Kurban Bayramı öncesi tamamlanacağını belirtti.

Bucak Belediyesinin asfalt hizmetlerinin hız kesmeden devam ettiğini bildiren Bucak Belediye Başkan Yardımcısı Feruh Kanık, Barbaros Mahallesi Kırançay Caddesinde 3,5 km, Atilla Mahallesi Karanlı Dere Caddesinde ise 1,7 km’lik asfalt çalışmasının Kurban Bayramı öncesi tamamlanacağını belirtti.
Bucak’ın birçok yerinde eş zamanlı olarak yol çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Başkan yardımcısı Kanık, Merkez’de Fatih, Mehmet Akif, Yeni hastane çevresi ve 70 Evler Mahallelerinde sıcak asfalt ve çevre düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Bir şehrin çağdaş olabilmesi için yollarının sağlıklı bir şekilde işlemesi gerekiyor. Her zaman ifade ettiğimiz gibi bizim önceliğimiz yoldur. Çünkü yol olmadan diğer hizmetlerin yapılması mümkün değildir. Yolların kullanılabilir olması insanoğlu için bir haktır. Bu hakkı hizmete dönüştürmek için azimle çalışıyoruz. Bucak Belediyesi, olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalkmış bulunuyoruz. Bucak sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere asfalt hizmetini götüreceğiz.” Dedi.
Bucak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Bucak Belediye Başkan Yardımcısı Feruh Kanık’a, Meclis üyesi Hakkı Işık, Birim Müdürleri ve mahalle muhtarları da eşlik etti.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 542 Oy (%43)

  • Daha İyi Olabilir : 377 Oy (%30)

  • Beğenmedim : 356 Oy (%28)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat