Bektaş Çiftinin Mutlu Günü

Okunma: 3876
Burdur 13 Mayıs 2017 18:10
Videoyu Aç Bektaş Çiftinin Mutlu Günü
A
a

Dergi Ayrıntı’nın ve bakayrinti.com internet haber sitesinin imtiyaz sahibi Cemalettin Bektaş’ın oğlu Mehmet Selman Bektaş, Ömer Torun’un kızı Şerife Torun’la dünya evine girdi.

Dergi Ayrıntı’nın ve bakayrinti.com internet haber sitesinin imtiyaz sahibi Cemalettin Bektaş’ın oğlu Mehmet Selman Bektaş, Ömer Torun’un kızı Şerife Torun’la dünya evine girdi.

Burdur Serenler Otel’de düzenlenen düğünle Mehmet Selman ve Şerife hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin nikahını Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz kıyarken, Burdur Valisi Şerif Yılmaz ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz da nikahta şahitlik etti.

Düğüne Vali Yılmaz, Belediye Başkanı Ercengiz ve Rektör Korkmaz’ın yanı sıra daire müdürleri, MAKÜ Dekanları ve akademisyenleri, sivil toplum örgütü başkanları, siyasi partilerin il- ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, işadamları, ilçelerin belediye başkanları, esnaflar, basın mensupları ve diğer davetliler katıldı.

Belediye Başkanı Ercengiz nikah kıyarken genç çifte bir yuvada söz sahibinin hanımlar olduğunu ifade ederken, Vali Şerif Yılmaz da hem damat Mehmet Selman’a hem de gelin Şerife’ye “İtaat et, rahat et” nasihatinde bulundu. Vali Yılmaz, Başkan Ercengiz ve Rektör Korkmaz Mehmet Selman ve Şerife’ye hayırlı olsun dileklerini iletti.

Torun & Beştaş çiftinin bu mutlu günlerinde dostları ve arkadaşları da onları yalnız bırakmadı. 

NNC Medya olarak biz de yeni evlenen çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 542 Oy (%43)

  • Daha İyi Olabilir : 377 Oy (%30)

  • Beğenmedim : 356 Oy (%28)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat