Bu Alana Uygun Reklam Eklenmemiş
Bu Alana Uygun Reklam Eklenmemiş
 
   Haber Kategorileri
   İlçelere Göre Haberler
   2011 YILIN ENLERİ
   Bucak
   Bucak Mahalle Muhtarları
   BUCAK SON DAKİKA SEÇİM SONUÇLARI
   İletişim
   Künye
   Linkler

  
  
  
  
Bu Alana Uygun Reklam Eklenmemiş
Yılmaz Tunç Gölhisar MHP Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Gölhisar Halk Eğitimi merkezinde müdür başyardımcılığı yapan Yılmaz Tunç Görevinden istifa ederek MHP Gölhisar Belediye başkanlığı için Aday Adaylığına baş vurdu.
   Burdur il yöneticileri ile birlikte yapılan toplantıda ,MHP Dirmil İlçe teşkilatı,Tefenni adayı Ümit Alagöz katılımda bulundular
YILMAZ TUNǒUN GÖLHİSAR MHP ADAY ADAYLIĞI KONUŞMASI

Sayın il Başkanım, İl yönetim kurulu Üyelerim, İlçe başkanım, İlçe  yönetim kurulu üyelerim, Çevre ilçelerden gelen ilçe başkanlarım ve yönetim kurulu üyelerim,  İl ve ilçe  ocak başkanlarım, partimizin  kadın kolları başkan ve üyelerim , partimize değişik zamanlarda hizmet etmiş il ve ilçe başkanlarım ve yöneticilerim; Denizli ‘den, Antalya’dan,  Burdur ‘dan gelerek bizleri onurlandıran kıymetli misafirlerimiz, geleceğin emanetçisi Gölhisar’ın civanmert gençleri, uzaktan ve yakından gelen basınımızın güzide temsilcileri,  Muhterem hemşerilerim,hepinize hoş geldiniz der saygıyla ve muhabbetle selamlarım.

Değerli hemşerilerim, bugün burada Gölhisar’ımızın geleceği için önemli bir kararımı açıklamak için toplanmış bulunuyoruz. Bizi yakınen tanıyanların da bildiği üzere ömrümün büyük bir kısmını Gölhisarımızın yurt içinde ve yurt dışında tanıtılması için gayret eden bir kardeşinizim. Yıllardır büyük bir mesai harcayarak gerçekleştirmiş olduğumuz faaliyetlerimiz  çok sevdiğim Gölhisarımın ve gölhisarlı hemşerilerimin takdirini kazanmıştır. Bu süreçte Gölhisarlı olan olmayan bir çok dostum, bundan sonra uğruna adeta ömrümü adadığım bu çalışmaları bir devlet memuru olarak değil , Gölhisarın seçilmiş en yüksek makamında yapmamı bana telkin ettiler. Biz de dostlarımızdan aldığımız bu destekle“SEVDAMIZ GÖLHİSAR” dedik; “YA ALLAH ,BİSMİLLAH “diyerek yola çıktık. Hizmet aşkı ile çıkmış olduğumuz bu yolda Allah bizleri utandırmasın yar ve yardımcımız olsun.

Bu görevi , çocukluk yıllarından beri içinde bulunmakla şeref duyduğum, milli ve manevi değerlerin koruyucusu ve kollayıcısı  Milliyetçi Hareket Partisi’nin çatısı altında talip olmanın gurunu yaşıyorum. Bugün davama olan borcumu ,doğup büyüdüğüm ilçeme hizmet ederek ödemek istiyorum.

Batı Toroslar’da bir cevher olarak adlandırılan Gölhisar; zengin tarihi mirası ile, turizm değerleriyle, kültürel zenginlikleriyle, yaylalarıyla meşhur bereketli topraklara sahip bir eğitim kentidir. Eğitimde fırsat eşitliğinin teminatı olan dershanelerimizin kapatılmak istendiği  şu günlerde  dershanelerin kapatılmasına bir eğitimci olarak karşı olduğumu ayrıca belirtmek istiyorum.

Değerli dostlar, ilçemin önceliklerinin farkındayım. 26 Yıl severek yaptığım meslek hayatım boyunca  Gölhisar için sürekli bir şeyler üretmeye çalıştım. Durmadım, çalıştım, didindim. İlçeme nasıl faydalı olabilirim diye gece gündüz kafa yordum. Gölhisar’ın, bölgemizin cazibe merkezi olma potansiyeline sahip bir ilçe olduğunun bilincindeyim. Bir çok ilçenin hayalini bile kuramayacağı önemli çalışmalara öncülük ettim. Bunlardan birkaçını sayacak olursam; teke yöresi yaren geceleri,TRT ve ulusal kanallarda Sky-Life ve Atlas gibi Ulusal dergilerde ilçemin ve Kibyra Antik Kentinin  tanıtımı, Yüksek okulların yapımı hizmetleri , festival, şenlik ve kültür araştırmaları faaliyetlerinde gönüllü olarakçalıştım.

Muhterem hemşerilerim, Koçaş dağından Kocayaylaya, Hoyrazakan Çeşmesinden Pırnaz cavur döndüye ,Yusufça Avcı beleninden Dumluca Pınarına kadar Gölhisarımı, ilçemi karış karış gezen ve  avucumun içi gibi bilen sizin bir kardeşinizim.

 

Edindiğim tecrübelerimi, birikimlerimi, ilçeme daha iyi hizmet edebileceğimi düşündüğüm belediye başkanlığı için 30 Mart 2014 mahalli seçimlerinde Milliyetçi Hareket PartisindenGölhisar belediye başkan aday adayıyım.  Cesaret ,inanç ve heyecanla Çıkmış olduğum  bu kutlu yolculukta tüm hemşerilerimizin desteklerini benden esirgemeyeceklerini biliyor ve inanıyorum. Gölhisar’ın 1953 ‘te ilçe olmasında büyük emeği olan rahmetli Nuri Balköse’ye, İbrahim Doğan’a ilçe heyeti üyelerini rahmet ve minnetle anıyorum. Ayrıca 1953’ten bugüne kadar görev yapmış tüm belediye başkanlarımıza ve meclis üyelerine yaptıkları faydalı hizmetlerden dolayıteşekkür ediyorum.

Muhterem hemşerilerim,sizlerin destekleriyle Allah’ın izni ile 31 Mart sabahı Gölhisar belediye başkanı olarak selamlayacağıma yürekten inanıyorum.31 Mart, Gölhisar için değişim ve gelişimin başladığı gün olacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Allah çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri utandırmasın. Allah yar ve yardımcımız olsun……

Okunma : 2349 | Eklenme Tarihi : 01 Aralık 2013 23:43 |
    Yorumlar
Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş
    Sizde Yorum Yazın
Adınız:
Email Adresiniz:
Yorumunuz  
   * Yorum Göndermek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
*Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini üyelerimize önemle hatırlatırız!
 
 
GÜNCEL
İŞ ADAMI CADIL’DAN ANADOLU LİSESİ SON SINIF ÖĞRENCİLERİNE MORAL KAHVALTISI...
SIRADIŞI ABDURRAHMAN TAŞ
..
Fatih Özcan
Burdur Belediye Başkanı Kendi Egosunu Tatmin Ediyor..
[ tümü ]  

Bu Alana Uygun Reklam Eklenmemiş

BUCAK
Oğuzhan olsun
Bucak Kalsın
Bu ankete 4649 kişi katıldı.

Sonuçlar

Diğer Anketler
 


27 Ağustos 2016

-

 

[ tümü ]  
 
 Havva Özbakır vefat Bucak 23 4 2016
 Süleyman Aykut vefat Bucak 20.4.2016
 Mehmet Çalışkan vefat Bucak 18. 4.2016
 Mehmet Eren vefat Bucak 17.4.2016
 Yusuf Yılmaz vefat Bucak Kavacık 14.4.2016
[ tümü ]  
  

Ana Sayfam YapSık Kullanılanlara Ekle

  

   
    Haber Kategorileri:     Güncel | Politika | Ekonomi | Belediye | Eğitim | Spor | Kültür & Sanat | Sağlık | Teknoloji
   Hizmetler:     Siteye Reklam | Gazeteye Reklam | Gazete Zayi İlanı |
   Bize Ulaşın:    Konak Mahallesi, Süleyman Demirel Bulv. Maraton İş Merkezi , Kat 1 No:102 BUCAK
   E-mail:    ibrahimnanecioglu@hotmail.com | osmannanecioglu15@gmail.com
   NNC MEDYA GRUBU:    Gündem Gazetesi |rehberbucak.com | haberburdur.com | nncmedya.com |

Bucak Haber | Bucak Firma | Bucak Rehber | Bucak İlan | Trafik Kazası | NNC Haber | NNC Medya