Bu Alana Uygun Reklam Eklenmemiş
 Firma Arama

        

Bu Alana Uygun Reklam Eklenmemiş
 
   Haber Kategorileri
   İlçelere Göre Haberler
   2011 YILIN ENLERİ
   Bucak
   BUCAK SON DAKİKA SEÇİM SONUÇLARI
   İletişim
   Künye
   Mahalle Muhtar Adayları
   Linkler

  

BUCAK BUCAK

  
  Aktif :
8
  Bugün : 3972
  Toplam : 57457148

  
  
  
Bu Alana Uygun Reklam Eklenmemiş
Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından düzenlenen Geleneksel (Düzenlemesiz) ve Geleneksel (Düzenlemeli) dal foklkör grup yarışmaları Burdur’da yapıldı.
Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından düzenlenen Geleneksel (Düzenlemesiz) ve Geleneksel (Düzenlemeli) dal foklkör grup yarışmaları Burdur’da yapıldı.
Burdur Gazi Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılan ve 9 ilden 34 ekibin mücadele ettiği yarışmalarda Ankara Fomget Gençlik ve Spor Kulübü Geleneksel (Düzenlemeli) Dalda Minikler ve Büyüklerde birinciliği elde etti. Burdur’da birinci olan ekipler diğer illerde yapılan grup yarı şmalarında birinci olan ekiplerle daha sonra açıklanacak tarih ve yerde Türkiye şampiyonluğu için mücadele edecekler.
Yapılan yarışmalarda dereceye giren ekipler şu şekilde
GELENEKSEL(DÜZENLEMELİ) DAL:Minikler 1. Ankara Fomget Gençlik ve spor Kulübü, 2. Burdur Suna Uzal İlköğretim Okulu Spor Kulübü, 3. Isparta Iyaş Selçuklu İlköğretim Okulu Spor Kulübü,
Yıldızlar : 1. Yalova 75. Yıl Ziya Gökalp İlköğretim Okulu Spor Kulübü, 2. Antalya Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü, 3. Burdur Suna Uzal İlköğretim Okulu Spor Kulübü
Gençler : 1. Antalya Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü, 2. Burdur USO Anadolu Lisesi Gençlik ve spor Kulübü, 3. Isparta Halk eğitim Merkezi Gençlik ve spor Kulübü,
Büyükler : 1. Ankara Fomget Gençlik ve spor Kulübü, 2. Eğirdir Belediye Spor Kulübü, 3. Afyon Halk Oyunları Gençlik ve spor Kulübü,
GELENEKSEL (DÜZENLEMESİZ) DAL: Minikler. 1. Isparta Iyaş Selçuklu İlköğretim Okulu Spor Kulübü, 2. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gençlik ve spor Kulübü, 3. Uşak Ayna Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü
Yıldızlar. 1. Antalya OSB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Gençlik ve spor Kulübü, Şarkikaraağaç Yunus emre İlköğretim Okulu Spor Kulübü, Afyon Çobanlar Belediyesi Spor Kulübü,
Gençler: 1. Antalya Gümüş Kedi Gençlik Spor Kulübü, 2. Burdur Burfad Gençlik ve Spor Kulübü, 3. Eğirdir Belediye Spor Kulübü
Büyükler: 1. Afyon Belediye Spor Kulübü, 2. Uşak GSİM Spor Kulübü, 3. Burdur Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü
Dereceye girenlere ödülleri; Burdur Valisi Süleyman Tapsız, Milletvekili Bayram Özçelik, Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya ve Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Ahmet Sancar tarafından verildi.
Okunma : 1021 | Eklenme Tarihi : 17 Nisan 2012 23:43 |
Facebook ta paylaş
    Yorumlar
Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş
    Sizde Yorum Yazın
Adınız:
Email Adresiniz:
Yorumunuz  
   * Yorum Göndermek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
*Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini üyelerimize önemle hatırlatırız!
 
 
İbrahim NANECİOĞLU
İbrahim Nanecioğlu'ndan Öğrencilere Medya Dersi ..
NEVZAT LALELİ
YEDİKLERİMİZ BİZİ BİTİRİYOR ..
Mehmet ALBAYRAK
HATAY DA NELER OLUYOR!..
[ tümü ]  

BUCAK
Oğuzhan olsun
Bucak Kalsın
Bu ankete 3565 kişi katıldı.

Sonuçlar

Diğer Anketler
 


19 Nisan 2014

UĞUR ECZANESİ

 

[ tümü ]  
 
 Fatmana Göktur vefat Bucak 17 nisan 2014
 Gülsüm Konu vefat Bucak 16 Nisan 2014
 Fatma Köklü vefat Bucak 3 nisan 2014
 Osman Talayman vefat Bucak 3 nisan 2014
 İsmail Arlı vefat Bucak 2 nisan 2014
[ tümü ]  
 
 
 

Ana Sayfam YapSık Kullanılanlara Ekle

  
   
    Haber Kategorileri:     Güncel | Politika | Ekonomi | Belediye | Eğitim | Spor | Kültür & Sanat | Sağlık | Teknoloji
   Hizmetler:     Siteye Reklam | Gazeteye Reklam | Gazete Zayi İlanı |
   Bize Ulaşın:    Tel: 0 (248) 325 2929 - 0(248) 325 9129 | Gsm: 0 (535) 501 6343 - 0 (530) 930 4729 |
   E-posta: ibrahimnanecioglu@hotmail.com - nnc.medya.15@gmail.com
   NNC MEDYA GRUBU:    Gündem Gazetesi |rehberbucak.com | haberburdur.com | nncmedya.com |

Haberler Son Dakika Haberleri Haber Siteleri