Kamil Özcan Yarın Genel Başkanlık İçin Yarışacak

Okunma: 1855
Burdur 16 Ağustos 2017 18:45
Videoyu Aç Kamil Özcan Yarın Genel Başkanlık İçin Yarışacak
A
a

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Genel Kurulu yarın yapılacak.

Kongrede; Damızlık Sığır Yetiştiricileri Burdur Birliği Başkanı Başkanı Kamil Özcan Genel Kurulda rakipleri ile Genel Başkanlık için yarışacak. DSYB Burdur Birliği Başkanı Kamil Özcan, genel kurul için Burdur'daki sivil toplum örgütlerinin desteğini arkasına aldı. Ankara'da yapılacak Genel Kurula DSYB Burdur Birliği yöneticileri, delegeleri, üyeleri yanında, sivil toplum örgütleri yöneticileri ve Burdur'da görev yapan gazeteciler de katılacak. Basın mensupları yapılan organizasyonla toplu halde bugün Ankara'ya yolcu edildiler. Basın mensuplarının Ankara'da konaklamaları ve genel kurulu takip edebilmeleri için, gerekli düzenlemeler yapıldı.

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği (TDSYMB) genel başkanlığına adaylığı konusunda daha önce yazılı açıklama yaparak; "Geçtiğimiz hafta ve bu hafta yerel basınımızda, Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği (TDSYMB) genel başkanlığına adaylığım konusunda çıkan haberler doğrultusunda bu açıklamayı yapıyorum."
"Burdur İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği'nin(BDSYB) 1995 yılında kuruluşundan bu yana; kurucu üyelik, Yönetim Kurulu üyeliği ve 2007 yılından itibaren de Yönetim Kurulu Başkanlık görevlerini Burdur ve Ülke hayvancılığı adına büyük bir gururla yaptım. Bunun yanı sıra 2002-2004 yılları arasında da TDSYMB Genel Başkanlığı yaptım." "Yönetim Kurulumuzla göreve geldiğimiz ilk günden itibaren kapısı kapalı, ulaşılamaz, hesap sorulamaz ve hesap veremez Yönetim değil; her zaman kapısı açık, ulaşılabilir, hesap sorulabilen ve hesap verebilen bir Yönetim anlayışı içerisinde olduk. Kurucu üyeliği ile çıktığımız Burdur DSYB yolculuğunda başta değerli üreticilerimiz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz, Üniversitemiz, Sivil Toplum Örgütlerimiz ve personelimizle Burdur hayvancılığı için büyük bir uyum içerisinde gece gündüz demeden çalıştık. Burdur şuan süt ve damızlıkta 'marka' olarak adlandırılıyorsa bu ortak çalışma ve dayanışma sayesindedir." "Görev süremizde, Burdur hayvancılığı adına ne yapılıyorsa elimizden gelen katkıyı vermeye çalıştık. Burdur'un adını hayvancılık sektörü ile tanıttık ve tanıtmaktayız. Bu sebeple de Burdurlu hemşehrilerimiz bize her zaman sahip çıktı ve destekleri ile her zaman daha çok çalışmamız için motive ettiler." "22 yıl önce adımımı attığım Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği yolculuğumda, değerli üretici kardeşlerim ve İl Başkanı dostlarımın talepleri doğrultusunda 17 Ağustos 2017 tarihinde yapılacak olan TDSYMB Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olmaya karar verdim. Bu zorlu yolda üreticilerimizin, diğer Sivil Toplum Örgütlerinin, Milletvekillerimizin, İl Başkanlarımızın, yerel basınımızın ve tüm Burdurluların kıymetli desteklerini hissettiğimiz için yürekten teşekkür ediyorum" Dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 542 Oy (%43)

  • Daha İyi Olabilir : 377 Oy (%30)

  • Beğenmedim : 356 Oy (%28)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat