Vali Yardımcısı Sandıkçı, En Uzak Köye Gitti

Okunma: 2542
Bucak 18 Ağustos 2017 15:55
Videoyu Aç Vali Yardımcısı Sandıkçı, En Uzak Köye Gitti
A
a

Vali Yardımcısı, Bucak Kaymakam vekili, İlçe Belediye Başkan Vekili Hayri Sandıkcı ilçeye en uzak Kızıllı köyüne çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Vali Yardımcısı Hayrı Sandıkcı’nın Kızıllı köyü ziyaretine,Bucak Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı Encümen üyeleri; İl Genel Meclisi Üyesi Ali Ülgen, Demirli Köyü Muhtarı Adem Balcı, Anbahan Köyü Muhtarı Ömer Yüncü ve birim müdürleri katıldı.
Kızıllı Köyüne yapılan ziyarette ev sahipliğini Kızıllı Köyü Muhtarı Aynur Atlay yaptı. Ziyarette Devlet tarafından yapılan afet evlerde inceleme yapan Vali Yardımcısı Hayri Sandıkcı çalışmalar hakkında ve eksikler hakkında bilgi aldı. Afet evler ile ilgili istekleri birim amirlerine talimat veren Vali Yardımcısı Sandıkcı sorunların bir an önce çözülmesini istedi.
Kızıllı ziyaretinde ikinci durak Köy içi yolları ile Karacaören Kızıllı arasındaki yol problemlerini yerinde incelemek oldu. Köy muhtarı ve köylüler yollarında asfalt yama çalışması ve birkaç yerde viraj genişletme talebinde bulundular. Vali Yardımcısı Sandıkcı bu taleplerinde yerine getirilmesi talimatını verdi.
Vali Yardımcısı Hayri Sandıkcı yapılan hizmetlere dikkat çekerek, ilimizin, ilçelerimizin, köylerimizin tüm sorunlarının çözüleceğine işaret ederek, yoğun bir çalışma içinde olduklarının altını çizdi.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 542 Oy (%43)

  • Daha İyi Olabilir : 377 Oy (%30)

  • Beğenmedim : 356 Oy (%28)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat